SPAWACZ TIG- RURY- BELGIA
роботодавець: N Port Sp. z.o.o.
Розташування: Польща
Тип роботодавця: Субпідрядник
Номер агентства по працевлаштуванню: Nie dotyczy
Заробітна плата: Відсутність інформації
Кількість місць роботи: 6
Метод зварювання
  • 141 TIG - Дугове зварювання вольфрамовим електродом в інертному газі
Опис компанії
N Port sp. z o.o.
Пропозиція/Опис
До обов'язків особи, працевлаштованої на цій посаді буде належати:

Dla naszego kontrahenta poszukujemy obecnie spawaczy do pracy w Belgii.

Zakres obowiązków:
- montaż i spawanie rur metodą TIG
- kontrola wizualna materiału
- dodatkowe prace ślusarskie i monterskie;
Від кандидата очікуємо
Wymagania:
- spawanie metodą TIG (poświadczone odpowiednimi certyfikatami)
- znajomość w stopniu komunikatywnym jęz. angielskiego i/lub niemieckiego;
- mile widziany własny samochód (pokrywamy koszty transportu);
- mile widziany certyfikat VCA
- sumienność i odpowiedzialność.
ІНФОРМАЦІЯ
Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- zwrot kosztów transportu

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV na adres praca@energiaport.pl
lub kontakt telefoniczny +48 517 072 915 lub +48 506 171 890 (Pn.-Pt. 8.00-16.00
Адреса Виконуваної роботи
Belgia
Адреса роботодавця
N Port Sp. z.o.o.
Gajowicka 95
53-421 Wrocław
ОСТАННЯ МОДИФІКАЦІЯ: 2019-02-02 Wyświetleń: 396
Надсилайте заявку
Якщо наша пропозиція Вас зацікавили, запрошуємо Надіслати Резюме І скан сертифікату за допомогою клавіші нижче