Spawacz TIG / Niemcy
Arbeitgeber: QuickJobs.de Personal Management
Standort: Deutschland
Art des Arbeitgebers: Subunternehmer
Nummer der Arbeitsvermittlungsagentur: Nie dotyczy
Gehalt: 2000-2500 Netto
Anzahl der Arbeitsstellen: 5
Schweißmethode
  • 141 TIG - Schweißen mit einer Wolframelektrode in einer Inertgashülle
Firmenname Beschreibung
Jestesmy niemiecka firma posrednictwa pracy.
Anzeige/Beschreibung
Oferujemy:
- stawka początkowa 12.50 € h/Brutto (po 6 tyg. wzrost stawki, potem regularne wzrosty stawek bis 20,- € Brutto i wiecej)
- zatrudnienie na niemiecką umowę, na czas nieokreślony, na cały etat
- praca od pon.- piat., często również w sobotę
- zatrudnienie bezpośrednio przez niemieckiego pracodawcy i opłacone wszystkie składki
- praca na montażach, dieta wynosi ok.500,- € na miesiąc
- zakwaterowanie na montażach opłaca pracodawca
- opłata 1-2 noclegi w weekend, koszt za nocleg ok. 30,- €, opłaca pracownik
Zu den Pflichten der angestellten Person gehören:
Obowiązki:
- spawanie metoda TIG
Vom Bewerber/in wird erwartet
Wymagania:
- doświadczenie w spawaniu metoda TIG
- podstawowa znaj. j. niemieckiego
- mile widziany zawód z branży metalurgiczny, mechanik, elektryk itp.
- prawo jazdy kat.B
INFORMATIONEN
Kontakt:
0049 36844 309545
info@praca.click
www.praca.click
Arbeitsplatz
Okolice Karlsruhe
Adresse des Arbeitgebers
QuickJobs.de - Personal Management
Ottonenweg 6
98530 Rohr
LETZTE MODIFIKATION:: 2019-02-02 Wyświetleń: 763
Bewerbe Dich
Sollten wir Ihr Interesse geweckt haben, klicken Sie bitte den Knopf hierunter, um Ihren Lebenslauf und Kopie der Bescheinigung zu senden.