Monter rur

Niemcy
od 13968 PLN
Umowa o pracę
Niemcy
Strona główna > Monter rur

Opis stanowiska:

OFERUJEMY:

-od 16€ netto ( w zależności od kwalifikacji oraz poziomu języka)

-umowa niemiecka na czas nieokreślony ( wraz z pełnym ubezpieczeniem)

-urlop elastyczny dla każdego

-możliwość zaliczki 1000 euro po przepracowanych 2 tygodniach pracy

-wyplata do 20 dnia każdego miesiąca na konto walutowe.

-zakwaterowanie bezpłatne

-nocleg od 1 do 25 km od miejsca pracy

-pokoje jednoosobowe z dostępem do Wifi

Informacje dodatkowe

Praca na terenie całych Niemczech

Twoje obowiązki:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Przygotowanie elementów do rurociągów, prefabrykacja

-Wyginanie odcinków rur, demontaż, montaże Kołnierzy-flansz,

-Praca od180 do 240 godzin miesięcznie,

-Możliwa praca na wysokości i w maskach

Oczekujemy:

WYMAGANIA:

-aktualne CV -osoby z doświadczeniem zawodowym mi. 1 rok na rafineriach, zakładach przemysłowych oraz chemicznych

-mile widziane SCC/VCA, kołnierze

-znajomość rysunku izometrycznego

-język niemiecki w stopniu komunikatywnym mile widziany

Informacje o firmie KRONOS GmbH:

Mulheim an der Ruhr, Moselstr. 11, 45477

Jesteśmy firmą niemiecką działającą na rynku niemieckim od kilku lat . Zajmujemy się pozyskiwaniem wykwalifikowanego personelu na stanowisku monter, spawacz oraz ślusarz. Wykonujemy zlecenia na rafineriach, zakładach przemysłowych oraz chemicznych dla koncernów takich jak Bayern, Shell, Muller, Mitsubishi Motors.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość