SPAWACZ TIG

Niemcy
do 15195 PLN
Umowa o pracę
Niemcy
Strona główna > SPAWACZ TIG

Opis stanowiska:

OFERUJEMY:

  • od 18 € netto ( w zależności od kwalifikacji oraz poziomu języka)
  • umowa na czas nieokreślony ( wraz z pełnym ubezpieczeniem)
  • urlop elastyczny dla każdego
  • możliwość zaliczki 1000 euro po przepracowanych 2 tygodniach pracy
  • wyplata do 20 dnia każdego miesiąca na konto walutowe.
  • zakwaterowanie bezpłatne
  • nocleg od 1 do 25 km od miejsca pracy -pokoje jednoosobowe z dostępem do Wifi.

Praca na terenie całych Niemczech

Twoje obowiązki:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

spawanie rurociągów, rura czarna, ścianka 2-3mm

Oczekujemy:

WYMAGANIA:

  • przynajmniej roczne doświadczenie bez dłuższych przerw w spawaniu
  • aktualne uprawnienia
  • aktualne CV
  • mile widziany język niemiecki w stopniu komunikatywnym

Informacje o firmie KRONOS GmbH:

Mulheim an der Ruhr, Moselstr. 11, 45477

Jesteśmy firmą niemiecką działającą na rynku niemieckim od kilku lat . Zajmujemy się pozyskiwaniem wykwalifikowanego personelu na stanowisku monter, spawacz oraz ślusarz. Wykonujemy zlecenia na rafineriach, zakładach przemysłowych oraz chemicznych dla koncernów takich jak Bayern, Shell, Muller, Mitsubishi Motors.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt wizytówki