Spawacz TIG / Niemcy
Pracodawca: QuickJobs.de Personal Management
Lokalizacja: Niemcy
Rodzaj pracodawcy: Podwykonawca
Numer agencji zatrudnienia: Nie dotyczy
Płaca: 2000-2500 Netto
Ilość miejsc pracy: 5
Metoda spawania
  • 141 TIG - Spawanie elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych
Opis firmy
Jestesmy niemiecka firma posrednictwa pracy.
Oferta/Opis
Oferujemy:
- stawka początkowa 12.50 € h/Brutto (po 6 tyg. wzrost stawki, potem regularne wzrosty stawek bis 20,- € Brutto i wiecej)
- zatrudnienie na niemiecką umowę, na czas nieokreślony, na cały etat
- praca od pon.- piat., często również w sobotę
- zatrudnienie bezpośrednio przez niemieckiego pracodawcy i opłacone wszystkie składki
- praca na montażach, dieta wynosi ok.500,- € na miesiąc
- zakwaterowanie na montażach opłaca pracodawca
- opłata 1-2 noclegi w weekend, koszt za nocleg ok. 30,- €, opłaca pracownik
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
Obowiązki:
- spawanie metoda TIG
Od kandydata oczekujemy
Wymagania:
- doświadczenie w spawaniu metoda TIG
- podstawowa znaj. j. niemieckiego
- mile widziany zawód z branży metalurgiczny, mechanik, elektryk itp.
- prawo jazdy kat.B
Informacje dodatkowe
Kontakt:
0049 36844 309545
info@praca.click
www.praca.click
Adres Wykonywanej pracy
Okolice Karlsruhe
Adres pracodawcy
QuickJobs.de - Personal Management
Ottonenweg 6
98530 Rohr
Ostatnia modyfikacja: 2019-02-02 Wyświetleń: 365
Jeśli nasza oferta wzbudziła Pani/ Pana zainteresowanie zapraszamy do przesłania CV oraz skanu certyfikatu za pomocą przycisku poniżej.