Ślusarz - Spawacz
Pracodawca: Opteam
Lokalizacja: Finlandia
Rodzaj pracodawcy: Agencja pracy
Numer agencji zatrudnienia: 4458
Płaca: Brak informacji
Ilość miejsc pracy: 2
Metoda spawania
  • 135 MAG - Spawanie łukowe drutem elektrodowym litym w osłonie gazu aktywnego
Opis firmy
Opteam Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą rekrutacyjną z kapitałem fińskim, która poprzez sieć 31 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki. Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną, która działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej.
Oferta/Opis
Jest to praca w firmie zajmującej się produkcją naczep / przyczep specjalistycznych do samochodów ciężarowych.
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
Obowiązki:
- montaż, składanie konstrukcji w oparciu o rysunek techniczny
- spawanie metodą 135 MAG, gr 4-15mm, spawy klinowe, pozycja pionowa
- obsługa elektronarzędzi
Od kandydata oczekujemy
- dośw. zawodowe - 5 lat
- znajomość rys. tech
- komunikatywny j. angielski
Informacje dodatkowe
Oferujemy:
- umowę o pracę na min. 6 m-cy
- stawka 13,5-14 eur/h brutto
Adres Wykonywanej pracy
Kuopio, Finlandia
Adres pracodawcy
Anna Przytulska
Al. Korfantego 2/934
40-004 Katowice
Ostatnia modyfikacja: 2019-02-02 Wyświetleń: 836
Jeśli nasza oferta wzbudziła Pani/ Pana zainteresowanie zapraszamy do przesłania CV oraz skanu certyfikatu za pomocą przycisku poniżej.