monter/spawacz TIG
Pracodawca: GMProces
Lokalizacja: Polska
Rodzaj pracodawcy: Pracodawca bezpośredni
Numer agencji zatrudnienia: Nie dotyczy
Płaca: Brak informacji
Ilość miejsc pracy: 4
Metoda spawania
  • 141 TIG - Spawanie elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych
Opis firmy
Firma zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem rurociągów technologicznych głównie dla przemysłu:

• farmaceutycznego,

• biotechnologicznego,

• kosmetycznego,

• spożywczego,

w związku z dynamicznym rozwojem Działu Realizacji poszukuje pracowników na stanowisko: Monter / Spawacz TIG instalacji technologicznych
Oferta/Opis
Główne zadania:

• montaż rurociągów, armatury i urządzeń procesowych,

• montaż izolacji rurociągów,

• spawanie ręczne rurociągów ze stali nierdzewnej i węglowej,

• wykonywanie rysunków izometrycznych instalacji,

• spawanie ręczne konstrukcji ze stali nierdzewnej i węglowej.
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
Wymagania:

• min. wykształcenie zawodowe,

• min. roczne doświadczenie w spawaniu rurociągów przemysłowych,

• umiejętność czytania i wykonywania rysunków izometrycznych,

• mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze,

• mile widziane doświadczenie w spawaniu rurociągów farmaceutycznych,

• mile widziane doświadczenie w spawaniu orbitalnym.
Od kandydata oczekujemy
Oferujemy:

• stałą pracę na umowę o pracę,

• zdobycie cennego doświadczenia,

• wyjazdy do pracy za granicą

Praca od zaraz w Niemczech (zapewniamy zakwaterowanie i dojazd).
Informacje dodatkowe
Skontaktujemy się z wybranymi osobami. CV proszę przesłać na adres email.
Adres Wykonywanej pracy
Polska / Niemcy / UE
Adres pracodawcy
GMProces Grzegorz Możdżan
ul. Grabska 31
32-005 Niepołomice
Ostatnia modyfikacja: 2021-05-21 Wyświetleń: 353
Jeśli nasza oferta wzbudziła Pani/ Pana zainteresowanie zapraszamy do przesłania CV oraz skanu certyfikatu za pomocą przycisku poniżej.