Spawacz/monter konstrukcji stalowych
Pracodawca: CMA Metals Australia
Lokalizacja: Polska
Rodzaj pracodawcy: Pracodawca bezpośredni
Numer agencji zatrudnienia: Nie dotyczy
Płaca: 175000,00 Netto
Ilość miejsc pracy: 2
Opis firmy
O nas

CMA METALS Sp z o.o. jest polską gałęzią australijskiej firmy GMA Metals Australia z ponad dwudziestoletnim stażem na rynku konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się w realizacji konstrukcji stalowych obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej na rynku australijskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko spawacza/montera do pracy w warsztacie w siedzibie firmy w Perth (Australia).

Oferta/Opis
Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie, początkowo na 6-12 miesięcy z możliwością zatrudnienia na stałe,

· atrakcyjne wynagrodzenie 175 000 PLN netto rocznie + dodatki emerytalne,

· australijska umowę o pracę na czas nieokreślony,

· płatny urlop wypoczynkowy - 4 tygodnie w roku,

· zakwaterowanie na koszt pracodawcy,

· dwa razy do roku przeloty z Polski do Australii na koszt pracodawcy,
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
Zakres obowiązków:

· samodzielny montaż oraz spawanie elementów konstrukcyjnych ze stali czarnej metodą TIG/ MIG-MAG na podstawie dostarczonego rysunku technicznego,

· wykonywanie prac ślusarskich i obróbczych blach i profili stalowych,

· realizacja zadań zgodnie z ustalonym planem produkcji,

· montaż elementów konstrukcyjnych na budowie,

· jakościowa kontrola produktu,

· dbanie o bezpieczeństwo pracy i porządek w miejscu pracy.
Od kandydata oczekujemy
Nasze wymagania:

· minimum 3 letnie doświadczenie jako spawacz konstrukcji stalowych dla budownictwa,

· mile widziane doświadczenie w instalacji konstrukcji stalowych na budowie - atut dający pierwszeństwo w
rekrutacji,

· bardzo dobra umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego w języku angielskim,

· umiejętności spawalnicze potwierdzone certyfikatami,

· samodzielność, sumienność, wysoka jakość wykonywanej pracy,

· dobra znajomość języka angielskiego technicznego (praca za granicą),

· mile widziane uprawnienia do obsługi podnośników, platform, wózków widłowych,

· brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
Informacje dodatkowe
Praca w Australii (w Perth)
Adres Wykonywanej pracy
Australia - (Perth)
Adres pracodawcy
CMA Metals Polska Sp. z o.o
Paryzantów 8/51
80-254 Gdańsk
Ostatnia modyfikacja: 2022-06-14 Wyświetleń: 178
Jeśli nasza oferta wzbudziła Pani/ Pana zainteresowanie zapraszamy do przesłania CV oraz skanu certyfikatu za pomocą przycisku poniżej.