Ośrodek Szkolenia Spawaczy
Nazwa ośrodka szkoleniowego:
Ośrodek szkolenia spawaczy Spawsystem
Profil ośrodka szkoleniowego:
Ośrodek szkolenia spawaczy Spawsystem


Wieloletnie doświadczenie wykorzystywane w praktyce

Spawsystem to przedsiębiorstwo od lat działające w branży spawalniczej. Osoby zatrudnione w naszej firmie posiadają najwyższe kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w spawaniu. Są to między innymi inżynierowie z międzynarodowymi certyfikatami oraz spawacze z pełnymi uprawnieniami spawalniczymi udokumentowanymi przez wystawione certyfikaty spawalnicze i książkę spawacza. Przy takich instruktorach nauka spawania staje się prosta i przyjemna. Przeprowadzane przez nas kursy spawania cieszą się bardzo dobrą renomą i wysoką jakością.
Nauka na pierwszym miejscu.

Spawsystem to przede wszystkim ośrodek szkolenia spawaczy. Posiadamy atesty najważniejszych polskich jak i niemieckich instytutów. Dzięki temu możemy wystawiać uprawnienia Instytutu Spawalnictwa oraz uprawnienia TUV Rheinland. Wypracowaliśmy unikalny system szkolenia spawaczy, który jest doceniany zarówno przez osoby które ukończyły nasz kurs spawania jak i firmy które chętnie zatrudniają egzaminowanych przez nas spawaczy. Czujemy nie tylko dumę z powodu docenienia firmy Spawsystem, ale też pewnego rodzaju odpowiedzialność, żeby prezentowany wysoki poziom utrzymać.

Jako miejsce nauki spawania, podejmujemy się zarówno przedłużania uprawnień spawalniczych, jak i rozszerzania uprawnień spawalniczych (można u nas między innymi przejść szkolenie spawania aluminium i szkolenie spawania stali). Klientom gwarantujemy profesjonalne podejście, a kursantom najwyższe standardy nauczania. Staramy się jak najlepiej przygotować kandydatów aby egzamin dla spawacza zakończył się pełnym sukcesem.


Strona internetowa:
Adres kursu:
SPAWSYSTEM Spółka Cywilna
Ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 6
66-470 Kostrzyn nad Odrą

NUMERY TELEFONU:

Piotr Matkowski – 730 288 888
Przemysław Jakubiec – 730 388 888
Artur Brzostowski – 796 488 488
INSTRUKTOR:

Marian Żurawski – 661 482 668
Kurs spawania
  • 135 MAGSpawanie łukowe drutem elektrodowym litym w osłonie gazu aktywnego
  • 131 MIGSpawanie łukowe drutem elektrodowym litym w osłonie gazu obojętnego
  • 141 TIGSpawanie elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych
Jednostka certyfikująca
  • IS Gliwice - Instytut Spawalnictwa Gliwice
  • TÜV Rheinland - Technischer ÜberwachungsVerein Rheinland
Informacje dodatkowe:
Ośrodek szkolenia spawaczy w Kostrzynie – oferta

Spawsystem oferuje swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu sporządzania dokumentacji spawalniczych, ale też kontroli jakości i wdrażania technologii spawania, automatyzacji i robotyzacji w zakresie spawania. Najbardziej rozbudowany dział naszej oferty dotyczy jednak szkoleń spawania. Proponujemy między innymi przedłużanie uprawnień spawalniczych i rozszerzanie uprawnień spawalniczych, a także naukę spawania różnymi metodami. Mowa tu między innymi o metodzie elektrody otulonej, metodzie MAG, metodzie MIG i metodzie TIG. Ukończenie tych kursów i pomyślne przejście egzaminowania spawaczy gwarantuje dobrą posadę. Zachęcamy do skorzystania z oferty ośrodka szkolenia spawaczy w Kostrzynie.
Adres ośrodka / szkoły
Ośrodek szkolenia spawaczy Spawsystem
Ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 6
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Ostatnia modyfikacja: 2020-11-18 Wyświetleń: 3026