Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej

Bucher Unipektin Sp. z o.o.

Przeworsk, Lubomirskich 1E
Strona główna > Lista firm > Bucher Unipektin Sp. z o.o.

Bucher Unipektin jest partnerem i dostawcą zarówno pojedynczych urządzeń, jak i kompletnych linii do separacji fazy mokrej od suchej, separacji cieczy, filtracji, obróbki soków i produkcji koncentratów.

Powyższe technologie wykorzystywane są głównie w procesie produkcji soków owocowych i przecierów, a także do warzenia piwa. Oferujemy rozwiązania dla soków warzywnych i cytrusowych, aromatów i odzysku ekstraktów roślinnych w przemyśle farmaceutycznym.

Projektujemy i konstruujemy przemysłowe suszarki próżniowe i liofilizacyjne wykorzystywane do produkcji zup i napojów instant. Kolejnym obszarem naszej działalności jest technologia ochrony środowiska, gdzie osiągamy sukcesy w odwadnianiu osadów ściekowych i przemysłowych, jak również w separacji fazy mokrej od suchej w oczyszczalniach wody pitnej.

Pozycję lidera na rynku systematycznie umacniamy poprzez dostawy zaawansowanych pod względem technologicznym i zarazem najwyższej jakości produktów opracowywanych przez zmotywowany zespół specjalistów. Nasze usługi zawsze dostosowujemy ściśle pod kątem wymagań klientów i w taki sposób, aby współpraca z nami przynosiła im jak największe korzyści. Ochrona środowiska jest dla nas najważniejszym wyzwaniem, które ukierunkowuje nasze działania. 

Film promocyjny:

Prostokąt księgowość