Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej
Strona główna > Wiadomości

Najnowsze wiadomości

Raport: silny, pozytywny wpływ polityki spójności na rynek pracy w Polsce

„Polityka spójności ma bardzo silny, pozytywny wpływ na sytuację na rynku pracy w Polsce” – czytamy w raporcie ewaluacyjnym „Wpływ realizacji polityki spójności 2014-2020 na poziom i jakość zatrudnienia w Polsce”.

Od 27 stycznia można prowadzić dziennik budowy elektronicznie w aplikacji GUNB

27 stycznia rusza Elektroniczny Dziennik Budowy, który jest przełomem dla cyfryzacji w budownictwie.

PGE skabluje 9 tys. km sieci energetycznych w ciągu 3 lat

Rozwój podziemnych sieci energetycznych to jedna z najważniejszych inwestycji PGE. To również działanie o znaczeniu strategicznym dla polskiej energetyki.

Lubelskie ma już zatwierdzony harmonogram naboru wniosków o dofinansowanie z funduszy unijnych

Zarząd Województwa Lubelskiego 17 stycznia przyjął Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie dla programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

Adani – firma, która jako pierwsza wprowadzi na rynek ciężarówki napędzane wodorem

Przedsiębiorstwo Adani Enterprises jako pierwsze w Azji i jedno z pierwszych na świecie wykorzysta do pracy w górnictwie ciężarówki napędzane wodorowymi ogniwami paliwowymi.

Wielkopolska: zarząd województwa podpisał z PESA umowę na 4 nowe pociągi

Pięcioczłonowe pociągi elektryczne Elf2, które PESA ma dostarczyć do Wielkopolski mają mieć co najmniej 240 miejsc siedzących, defibrylator, klimatyzację, biletomaty, Wi-Fi i monitoring.

Kolejne dwa obiekty na śląskim Szlaku Zabytków Techniki

Do śląskiego Szlaku Zabytków Techniki dołączyły Muzeum Hutnictwa w Chorzowie oraz Stacja Biblioteka w Rudzie Śląskiej-Chebziu - poinformował samorząd województwa.

JA Solar dostarczy wszystkie wysokowydajne moduły dla największej w Egipcie inwestycji fotowoltaicznej

Dziś w egipskim systemie energetycznym nadal dominuje energia pozyskiwana z paliw kopalnych stanowiąca niespełna 90% całej energii wytwarzanej w tym kraju.

PARP przekaże blisko 1,4 mld zł na rozwój kompetencji pracowniczych

Dzięki funduszom z programu FERS, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zrealizuje szereg projektów zorientowanych na wsparcie polskich przedsiębiorców.

Zainaugurowano nowy unijny program dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027

W poniedziałek, 16 stycznia uroczyście zainaugurowano start programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027. Jeszcze w styczniu ma zostać ogłoszony harmonogram naborów wniosków

1 - 10 z 31 ofert
Prostokąt oferty