Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej

SPAWACZ 136 - drut proszkowy

Warszawa
od 8000 PLN
Umowa o pracę
Warszawa
od 8000 PLN
Strona główna > SPAWACZ 136 - drut proszkowy

Opis stanowiska:

WPP Technika zatrudni spawacza 136 (drut proszkowy) do pracy w Warszawie, czas realizacji 2 lata. Warunkiem przystąpienia do pracy jest wykonanie próbki spawalniczej na budowie, zakres próbki: pozycja PF PC FW PD (doczołowo) - termin próbki 23.11.2022r. Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz z ważnymi certyfikatami na adres mailowy. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zakwaterowanie
  • Nową odzież ochronną

Twoje obowiązki:

Początkowo spawanie blachy grubości od min. 3 mm, płetw ścian kadłubów. Grupa materiałowa: FM1, FM3

Oczekujemy:

Ważnego certyfikatu - 136

Informacje o firmie WPP Technika Sp. z o.o.:

Warszawa

WPP Technika Sp. z o.o. jest firmą remontowo-budowlaną świadczącą usługi mechaniczno-montażowe z branży przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego, stoczniowego, na morzu i lądzie - w Polsce i za granicą.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt oferty