Spawacz/monter konstrukcji stalowych

Australia - (Perth)
do 14583 PLN
Umowa o pracę
Strona główna > Spawacz/monter konstrukcji stalowych

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko spawacza/montera do pracy w warsztacie w siedzibie firmy w Perth (Australia).

Twoje obowiązki:

Zakres obowiązków:

  • samodzielny montaż oraz spawanie elementów konstrukcyjnych ze stali czarnej metodą TIG/ MIG-MAG na podstawie dostarczonego rysunku technicznego,
  • wykonywanie prac ślusarskich i obróbczych blach i profili stalowych,
  • realizacja zadań zgodnie z ustalonym planem produkcji,
  • montaż elementów konstrukcyjnych na budowie,
  • jakościowa kontrola produktu,
  • dbanie o bezpieczeństwo pracy i porządek w miejscu pracy.

Praca w Australii (w Perth)

Oczekujemy:

Nasze wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie jako spawacz konstrukcji stalowych dla budownictwa,
  • mile widziane doświadczenie w instalacji konstrukcji stalowych na budowie - atut dający pierwszeństwo w rekrutacji,
  • bardzo dobra umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego w języku angielskim,
  • umiejętności spawalnicze potwierdzone certyfikatami,
  • samodzielność, sumienność, wysoka jakość wykonywanej pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego technicznego (praca za granicą),
  • mile widziane uprawnienia do obsługi podnośników, platform, wózków widłowych,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Informacje o firmie CMA Metals Australia:

CMA Metals Australia
Perth, Australia

O nas

CMA METALS Sp z o.o. jest polską gałęzią australijskiej firmy GMA Metals Australia z ponad dwudziestoletnim stażem na rynku konstrukcji stalowych.
Specjalizujemy się w realizacji konstrukcji stalowych obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej na rynku australijskim.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość