Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej
Strona główna > O nas

O nas

PracaSpawacz.pl to portal, w którym koncentruje się wszystko, co najważniejsze we współczesnej branży przemysłowej. Wszystkie ścieżki prowadzą tutaj. To miejsce stworzone dla najlepszych przedsiębiorstw w sektorze przemysłu ciężkiego, a także dla fachowców, którzy znają wartość swojej pracy i poszukują świetnych ofert dla siebie.

Ogłoszenia o pracy dla spawaczy, monterów, szlifierzy, ślusarzy
  • Prowadzisz lub reprezentujesz firmę z branży przemysłowej? Dzięki nam znajdziesz wysoko wykwalifikowanych pracowników. PracaSpawacz.pl wyrosła z legendarnego już serwisu ogłoszeniowego o tej samej marce - doskonale znanego w środowisku z wysokiej jakości ofert pracy dla spawaczy, monterów, szlifierzy, ślusarzy.
  • Chcesz przedstawić firmę na portalu, który jest doskonale widoczny w branży przemysłowej? Znajdź współpracowników i kontrahentów, zaprezentuj się jako nowoczesny pracodawca. Zamieścimy na PracaSpawacz.pl wizytówkę Twojej firmy, opublikujemy artykuł sponsorowany na temat Twojej działalności i sukcesów. Jako posiadacz wizytówki, korzystasz również z pakietu darmowych ogłoszeń dla spawaczy, ślusarzy, monterów, szlifierzy i innych fachowców, których aktualnie rekrutujesz.
  • Wybierz portal, który rozumie Twoją branżę. Od wielu lat współpracujemy z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami z sektora przemysłu ciężkiego. Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie rzetelność, solidność i budowanie rozwiązań o najwyższej jakości we wszystkim, co robisz. Podzielamy te same wartości - dołącz do elitarnego grona przedsiębiorstw skupionych wokół portalu PracaSpawacz.pl.
  • Bądź na bieżąco z ważnymi informacjami branżowymi. Na łamach PracaSpawacz.pl publikujemy starannie wyselekcjonowane newsy i ciekawe artykuły na temat istotnych wydarzeń, technologii i projektów.
Ogłoszenia o pracy dla spawaczy, monterów, szlifierzy, ślusarzy
Ogłoszenia o pracy dla spawaczy, monterów, szlifierzy, ślusarzy


Prostokąt księgowość