Monter Konstrukcji Stalowej

Gliwice, ul. Antonio Gaudiego
Umowa o pracę tymczasową
Strona główna > Monter Konstrukcji Stalowej

Opis stanowiska:

Firma e-work HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia e-work HR Company Poland Sp. z o.o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter Konstrukcji Stalowych

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (z późniejszą możliwością zatrudnienia przez pracodawcę),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa,
  • Opiekę i pomoc koordynatora.
  • Atrakcyjny system Poleceń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Twoje obowiązki:

  • Montaż konstrukcji stalowych wraz z wcześniejszym przygotowaniem narzędzi oraz potrzebnego sprzętu
  • Kontrolowanie jakości prac
  • Szlifowanie i obróbka metali

Monter konstrukcji stalowych jest odpowiedzialny za wykonanie prawidłowego montażu, zabezpieczenie i konserwację wykonanych konstrukcji oraz prawidłową eksploatację narzędzi i urządzeń. Podczas pracy może mierzyć, przycinać, spajać, przykręcać, podwieszać, spawać, zgrzewać i uszczelniać elementy konstrukcji. Jego obowiązkiem jest zachowanie zasad technologicznych, przestrzeganie norm jakościowych oraz dokonanie oceny wykonanej pracy.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie min. 1,5 roku- warunek konieczny
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Podstawy uprawnień spawalniczych
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Dokładności i rzetelności,
  • Umiejętności wykonywania pracy zgodnie z instrukcją,
  • Zaangażowania w powierzone obowiązki.

Informacje o firmie e-work HR Company Poland:

e-work HR Company Poland
Łódź, ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź
(42) 632 31 51

Firma e-work HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia e-work HR Company Poland Sp. z o.o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491

Sprawdź szczegóły
Prostokąt wizytówki