Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej

Spawacz TIG 141

Schwerin, Hagenow, Niemcy
do 10000 PLN
Umowa o pracę
Strona główna > Spawacz TIG 141

Opis stanowiska:

SPAWACZ TIG

Miejsce pracy: Schwerin, Niemcy

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreslony na pełen etat
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie
  • Wynagrodzenie 15,00 €/h brutto + 15,00 € netto diety/za dzien pracy
  • Dodatek za nadgodziny 25%,za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100%
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę z nielimitowanym dostepem do internetu.
  • Świąteczne i wakacyjne premie po 150€
  • Długoterminowy okres zatrudnienia

Twoje obowiązki:

OPIS STANOWISKA:

  • Spawanie metoda TIG – 141
  • Rury: 1,5 – 6 milimetra
  • Blachy: 1 – 10 milimetra
  • Stal nierdzewna

Oczekujemy:

WYMAGANIA:

  • Certyfikaty spawalnicze metodą TIG
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Rzetelność i dokładność wykonywanej pracy
  • Znajomosc rysunku technicznego
  • Auto

Informacje o firmie Balticpersonal GmbH:

Balticpersonal GmbH
Schwerin, Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin
0385 - 64 01 480

Jestesmy niemiecka firma z ponad 16-letnim doświadczeniem. Zmotywowanym zespołem z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zasobów ludzkich. Naszą siłą jest dobra komunikacja. Zależy nam na dostarczaniu wydajności na najwyższym poziomie

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość