SPAWCZ/MONTER

Tarnów
od 9000 PLN
Umowa o pracę
Tarnów
od 9000 PLN
Strona główna > SPAWCZ/MONTER

Opis stanowiska:

Poszukujemy do pracy za granicą ( najczęściej Niemcy, Austria, Rumunia):

  • Spawaczy TIG-Stal biała(FM5,FM6)
  • Spawaczy TIG-Stal czarna(FM1,FM2,FM3,FM4)
  • Spawaczy MAG
  • Monterów - umiejetność czytania rysunku izometrycznego,

Dodatkowy atut: komunikatywny angielski lub niemiecki

Zapewniamy nocleg, dojazd, odzież. Stawki konkurencyjne do uzgodnienia.

Umowa o pracę lub B2B.

Twoje obowiązki:

Praca w systemie 3/1.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Certyfikaty.

Informacje o firmie Plan C Sp. z o.o.:

Plan C Sp. z o.o.
Tarnów , ul. Kwiatkowskiego 8 33-101 Tarnów
Agnieszka Rosa tel 603 948 610
www.planc.com.pl

Jesteśmy jedną z niewielu firm w regionie specjalizujących się w zakresie wykonawstwa usług montażowo – spawalniczych instalacji i urządzeń ze stali nierdzewnych, węglowych, stopowych. Oferujemy profesjonalną obróbkę CNC metali i blach, gięcie blach na prasie krawędziowej CNC, zwijanie blach, gięcie rur i profili, cięcie piłą taśmową, zgrzewanie punktowe, spawanie TIG/MIG-MAG, prasa hydrauliczna.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość