Spawacz - Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie
Umowa o pracę
Strona główna > Spawacz - Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Spawacza.

Głównym zadaniem na tym stanowisku jest spawanie elementów ze stali i aluminium, takich jak schody, podesty i barierki wykorzystywanych w konstrukcjach wież wiatrowych.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole pracującym w pełnym wymiarze godzin w trybie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy, przyjemną atmosferę pracy w nowopowstałym obiekcie przy wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn.
  • Niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w rozwijaniu odnoszącego sukcesy zakładu produkcyjnego położonego na Bielanach Wrocławskich.
  • Pracę w firmie skupiającej się na ciągłych ulepszeniach i optymalizacjach zgodnie z naszymi wartościami.
  • Szkolenia w celu zapewnienia rozwoju kompetencji oraz podniesienia kwalifikacji naszych pracowników.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia pracowników.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz program MultiSport.

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnymi certyfikatami, na poniższy adres:

hr-pl@aluwind.com

Twoje obowiązki:

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należy:

  • Spawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi;
  • Wykonywanie wysokojakościowych spoin;
  • Przygotowanie maszyn – przezbrajanie i ustawianie parametrów konfiguracyjnych;
  • Przestrzeganie terminów, zgodnie z oczekiwaniami klientów;
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, jak również powierzonych narzędzi i maszyn;
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą.

Oczekujemy:

Od kandydata oczekujemy elastycznego podejścia do pracy oraz pełnej koncentracji podczas spawania wskazanych elementów. Powinien również dbać o powierzone maszyny, a także zwracać uwagę, aby wykonywane elementy były wysokiej jakości. Zależy nam, aby kandydat przyczyniał się do sprawnego oraz efektywnego przebiegu produkcji. Był odpowiedzialny oraz sumiennie wykonywał zlecone zadania.

Od kandydatów oczekujemy również:

  • Wykształcenia zawodowego połączonego z solidnym doświadczeniem w spawaniu aluminium;
  • Ważnych certyfikatów spawalniczych wg 9606-2, proces 131, złącza BW i FW, spawanie aluminium
  • Kilkuletniego doświadczenia w spawaniu aluminium metodą131, BW, FW, 3-10 mm.
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych;
  • Umiejętności wprowadzania danych do systemu komputerowego.

Znajomość SAP bęzie dodatkowym atutem.

Informacje o firmie Aluwind Sp. z o.o.:

Aluwind Sp. z o.o.
Bielany Wrocławskie, Ul. Logistyczna 8, Bielany Wroclawskie, 55-040 Kobierzyce
+48 500 378 477

Aluwind Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji mechanicznych innowacji oraz rozwiązań logistycznych dla klientów działających w branży wiatrowej, zarówno lądowej, jak i morskiej. Aluwind posiada fabryki w Danii, USA, Chinach, a teraz również w Polsce. Poprzez nasze nowoczesne zakłady produkcyjne, silne kompetencje techniczne, jak również stały nacisk na elastyczność i jakość, jesteśmy uznawani za profesjonalnego i niezawodnego partnera, który zapewnia swoim klientom najlepsze możliwie produkty i rozwiązania. Mamy ściśle określoną strategię rozwoju, której głównym założeniem jest stały rozwój kompetencji naszych pracowników, a także ciągłe doskonalenie procesów i procedur. Ponadto, Aluwind jest spółką zależną Grupy Alumeco, najbardziej skonsolidowanej duńskiej międzynarodowej grupy kapitałowej.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość