Operator robota spawalniczego

Wieluń
Umowa o pracę
Wieluń
Strona główna > Operator robota spawalniczego

Opis stanowiska:

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów samochodowych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nasza oferta:

  • stabilne miejsce pracy na lata i pewność wynagrodzenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce, transport pracowniczy, dodatkowe ubezpieczenie,
  • możliwość wykazania się i awansu lub zmiany obszaru pracy w ramach firmy,
  • szkolenia zawodowe, w tym kursy umożliwiające zdobycie uprawnień,
  • przejrzysty system premiowy i programy motywacyjne z nagrodami finansowymi.

Twoje obowiązki:

Twoje zadania:

  • ustawianie oraz obsługa robota spawalniczego (Panasonic),
  • praca na podstawie wcześniej przygotowanych programów,
  • dokonywanie koniecznych poprawek spawalniczych.

Oczekujemy:

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe jako spawacz,
  • uprawnienia (certyfikat, książeczka spawacza) na spawanie metodą MAG 135,
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • doświadczenie w obsłudze robotów spawalniczych mile widziane - możliwe przyuczenie,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • sumienność, rzetelność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Informacje o firmie Wielton S.A.:

Wielton S.A.
Wieluń, Rymarkiewicz 6
58 737 93 00
wieltongroup.com

Działamy globalnie poprzez silne lokalne marki

Grupa Wielton należy do grona trzech największych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie oraz znajduje się wśród dziesięciu największych producentów w branży.

Solidne fundamenty pozwoliły nam z odwagą wejść na rynki zagraniczne. Konkurujemy dziś z międzynarodowymi graczami pod względem jakości i zakresu oferty asortymentowej.

Misją Grupy Wielton jest tworzenie i dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych dla biznesu. Nasze działania opieramy na czterech podstawowych wartościach, do których zaliczają się: ludzie, inicjatywa, jakość i bezpieczeństwo. Zdajemy sobie sprawę, że to ludzie są najważniejszym kapitałem i dobrem firmy. Każdego z naszych pracowników traktujemy jako ważne ogniwo w budowaniu wartości firmy, a jego pracę traktujemy z należytym szacunkiem.

Równie istotne jest dla nas aktywne poszukiwanie rozwiązań. Wprowadzając nowoczesne rozwiązania uzyskujemy niezależność, dzięki której poszukujemy nowych okazji do rozwoju. Niemniej istotna jest dla nas dbałość o jakość każdego procesu. We wszystkich działach firmy wprowadzamy najlepsze rozwiązania. Chcemy być wzorem w zastosowaniu najskuteczniejszych praktyk organizacyjnych oraz technologicznych. Kształtując naszą ofertę, środowisko pracy i procesy, dbamy także o bezpieczeństwo klientów i pracowników oraz rozwój firmy.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość