Praca spawacza! Stała praca na hali ! - 135 MAG

Warszawa/Węgrowo
5000 - 10000 PLN
Strona główna > Praca spawacza! Stała praca na hali ! - 135 MAG

Opis stanowiska:

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko spawacza!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 5000 do 10000 zł w zależności od umiejętności oraz tempa pracy,
  • Pracę długoterminową,
  • Dobre warunki pracy z naciskiem na BHP,
  • Ubrania robocze.
  • Możliwość rozwoju.
  • Możliwość uzyskania uprawnień spawalniczych,
  • Szkolenia,
  • Wsparcie inżynierów spawalnictwa,
  • Stała praca na hali,
  • Kompetentną obsługę administracyjną,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna prób spawalniczych

Kontakt:
email: p.swiatek@proconstruction.pl
telefon: +48 515 320 640

Twoje obowiązki:

  • Spawanie Migomatem / Mig/Mag
  • Spawanie konstrukcji obiektów modułowych
  • Przygotowywanie i obróbka materiału
  • Utrzymywanie czystości,
  • Wykonywanie spawania bazując na projekcie,
  • Spawany materiał o grubości do 5 mm - stal czarna,
  • Spawy czołowe i pachwinowe

Oczekujemy:

  • Umiejętności czytania dokumentacji projektowej,
  • Kultury osobistej,
  • Sumienności i dokładność w wykonywaniu pracy,
  • Uprawnienia będą mile widziane,

Informacje o firmie MODERTY SP. Z O.O.:

MODERTY SP. Z O.O.
Warszawa, Patriotów 220, 04-701 Warszawa
+48 515 320 640

Dynamicznie rozwijająca się firma projektowo-produkcyjna MODERTY SP. Z O.O.
specjalizująca się w budownictwie modułowym poszukuje pracownika na stanowisko spawacza. Jesteśmy młodą firmą rozwijającą swoje skrzydła na rynku budownictwa modułowego. Szukamy osób, które razem z całym zespołem są gotowe do podjęcia nowych wyzwań.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość