Spawacz MAG - okolice Sanoka

Sanok
do 33 PLN
Umowa zlecenie
Sanok
do 33 PLN
Strona główna > Spawacz MAG - okolice Sanoka

Opis stanowiska:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • pełny etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15, 15-23,
  • stawka godzinowa: 33,09 zł brutto.

Twoje obowiązki:

  • wykonywanie spoin pachwinowych oraz czołowych,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

  • uprawnienia do spawania metodą MAG,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Informacje o firmie HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K.:

HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K.
Kraków, ul. Nad Strugą 7, 31-411 Kraków
+48 12 350 66 61

HR QUALITY Sp. z o.o. Sp. K. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY Sp. z o.o. Sp. K. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość