Pomocnik spawacza tworzyw sztucznych

Niemcy
Umowa o pracę
Niemcy
Strona główna > Pomocnik spawacza tworzyw sztucznych

Opis stanowiska:

Pomocnik spawacza tworzyw sztucznych. Gwarantujemy pełne szkolenie w celu zdobycia zawodu spawacza tworzyw sztucznych.

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w Niemczech
  • atrakcyjne wynagrodzenie - system premiowania + premie za polecenie pracownika
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace
  • ubezpieczenie w niemieckich kasach chorych
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego zawodu

Proponowana Państwu oferta dotyczy delegacji na terenie Niemiec. jako firma oferujemy umowę o prace na niemieckich warunkach

Twoje obowiązki:

  • mechaniczna i ręczna obróbka materiałów
  • obsługa elektronarzędzi
  • przygotowywanie elementów ( powierzchni) do spawania
  • czynne spawanie tworzyw sztucznych ( po odpowiednim przeszkoleniu)
  • czytanie dokumentacji produkcyjnej

Oczekujemy:

  • zdolności manualnych
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi ( wyrzynarka, wiertarka, piła)
  • mile widziane wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie ślusarza lub stolarza

Informacje o firmie PZ Stettin TeamWork AURELIA PIOTROWSKA:

PZ Stettin TeamWork - świadczymy usługi spawania tworzyw sztucznych dla różnych gałęzi przemysłu, między innymi dla branży energetycznej, chemicznej oraz uzdatniania wody.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość