SPAWACZ MAG - Niemcy, różne lokalizacje

Nördlingen
Umowa o pracę
Nördlingen
Strona główna > SPAWACZ MAG - Niemcy, różne lokalizacje

Opis stanowiska:

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 19342

Obecnie dla naszych klientów, niemieckich firm poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG

MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO SPAWACZ MAG? – APLIKUJ!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą platformy lub o kontakt telefoniczny.

Nr tel.: +48 789 073 912

Koniecznie wspomnij, że dzwonisz z platformy: pracaspawacz.pl

Dołącz do nas już dziś!

UWAGA!

poniżej przykładowa oferta pracy - mamy ich dużo, aplikuj do nas na pewno coś dla Ciebie znajdziemy- masz kolegę mamy oferty dla teamów :)

Miejsce pracy: Północna Bawaria

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową na niemieckich warunkach,
  • dodatki za pracę w święta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas, w EURO,
  • bezpłatne zakwaterowanie-zorganizowane i zapewnione przez nas, audytowane przez Klienta,
  • pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej,
  • pracę w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • długi/stały kontrakt,
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech, posiadamy własne biuro w Niemczech,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Twoje obowiązki:

Obowiązki:

  • spawanie elementów kominów przemysłowych,
  • spawanie kontenerów, konstrukcji stalowych,
  • spawanie przyczep, konstrukcji szklarniowych,
  • doświadczenie,
  • punktualność, sumienność,
  • dokładność i rzetelność,
  • dbałość o narzędzia pracy.

Oczekujemy:

Mile widziane (nie jest to warunek konieczny):

  • prawo jazdy,
  • własny samochód,
  • znajomość języka niemieckiego.

Informacje o firmie EU Workers:

EU Workers
Wrocław, 52-416
789 073 912

Od 2005 roku z powodzeniem działamy na rynku jako certyfikowany międzynarodowy dostawca usług

Grupa EU Workers świadczy usługi HR dla firm, które na rodzimych rynkach borykają się z brakami kadrowymi. Naszą podstawową działalnością jest zaopatrywanie rynku Europy Zachodniej w rzetelnych pracowników, których efektywnie pozyskujemy z polskiego rynku pracy.

Jesteśmy liderem w dziedzinie ogólnopolskich serwisów rekrutacyjnych, a nasze innowacyjne podejście w połączeniu z mobilnymi partnerami HR oraz wsparciem ogólnopolskich urzędów pracy, ośrodków szkoleniowych i uczelni pozwala nam dotrzeć do olbrzymiej puli ponad 5 000 000 wykwalifikowanych pracowników w Polsce.

Działając z pasją i zaangażowaniem, EU WORKERS zapewnia najwyższą jakość preselekcji. Nasz zespół rekruterów posiada nie tylko niezbędne narzędzia, ale także głęboką wiedzę i doświadczenie, by dokładnie ocenić oraz wybrać tych, którzy spełnią Twoje oczekiwania.

Nasze kryteria wyboru są opracowane w oparciu o znormalizowany proces, co jest gwarancją doskonałej jakości. Z EU WORKERS zyskujesz dostęp do kandydatów, którzy nie tylko odpowiadają Twoim wymaganiom, ale także pasują do Twojej unikalnej wizji. Razem budujemy sukces!

Sprawdź szczegóły
Prostokąt wizytówki