Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej

Spawacz Niemcy 135 nocki. Praca bez znajomości języka.

Niemcy
11000 - 12500 PLN
Umowa o pracę
Niemcy
Strona główna > Spawacz Niemcy 135 nocki. Praca bez znajomości języka.

Opis stanowiska:

Praca spawacz 135 nocki. Praca bez znajomości języka. Możliwość pracy w weekendy.

Oferty także dla innych metod spawania na stronach naszej agencji.

Spawacze Mig, Mag - Holandia, Austria, Niemcy i Szwajcaria

Oferta:

  • darmowe zakwaterowanie
  • 2600€ netto za/168h

Wymagania:

  • wymagane auto
  • mile widziane certyfikaty

Praca spawacz za granicą

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie InJobs.pl sp. z o.o.:

InJobs.pl sp. z o.o.
11-700 Mrągowo, ul. 8 Maja 17/4
+48517455345
www.injobs.pl

Już od dziesięciu lat zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem pracy w Polsce i za granicą. Nasze wysokie kompetencję oraz zespół doświadczonych rekruterów zdobył rzeszę zadowolonych Pracodawców i Pracowników. Współpracujemy z największymi firmami w Niemczech, Holandii, Belgii, Francji oraz Austrii. Nasza agencja na bieżąco uzupełnia oferty pracy oraz bazę pracowników. Tym sposobem każdy kandydat oraz pracodawca ma dostęp, do największej liczby ogłoszeń oraz pracowników na rynku.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość