Spawacz TIG, od 23 Euro/h, Niemcy/Weeze.

Weeze
100 - 125 PLN
Umowa o pracę tymczasową
Weeze
Strona główna > Spawacz TIG, od 23 Euro/h, Niemcy/Weeze.

Opis stanowiska:

  • wynagrodzenie 23,00 Euro brutto/h
  • ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich warunkach!
  • nadgodziny płatne +25%
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
  • wypłata w Euro
  • możliwość wypłaty zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • brak „zeit konta”

Wymiar czasu pracy:

  • praca poniedziałek-piątek (możliwość pracy w soboty)
  • praca na dwie zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • tygodniowy wymiar czasu pracy 37,50 – 45,00 godzin
  • płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca)
  • płatne święta

Dodatkowo:

  • zakwaterowanie 290 Euro (pokój jednoosobowy) za miesiąc
  • zakwaterowanie w promieniu 12 km od miejsca pracy
  • pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca

Twoje obowiązki:

  • spawanie metodą TIG elementów pojemników/kontenerów służących do przechowywania/transportu wodoru.
  • spawanie blach/rurek ze stali szlachetnej o grubości 2-3 mm., w tym spawanie orbitalne ok 60%
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • praca stacjonarna w hali, komfortowe i czyste stanowisko pracy w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Spawacz TIG min 2 lata
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego pozwalająca na komunikację w środowisku pracy
  • znajomość i doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie Spawacz, Ślusarz/Spawacz oraz aktualny certyfikat spawalniczy TIG
  • zaświadczenie o niekaralności do ukazania przy podpisywaniu umowy o pracę
  • gotowość do rozpoczęcia pracy w czerwcu 2024 i nastawienie na długofalową współpracę
  • prawo jazdy i własny środek transportu

Informacje o firmie W4p:

W4p
31-511 Kraków, Ul. Rakowicka 10 B/4
509 205 561

ZASTANAWIASZ SIĘ NAD PRACĄ ZA GRANICĄ?

Szukasz dobrego pracodawcy?

Wejdź na nasze oferty pracy i dołącz do nas.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość