Spawacz konstrukcji stalowych - Poznań

Poznań
Umowa o pracę
Poznań
Strona główna > Spawacz konstrukcji stalowych - Poznań

Opis stanowiska:

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe), dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie, poszukuje osoby na stanowisko Spawacz.

Twoje obowiązki:

  • spawanie konstrukcji stalowych,
  • praca z dokumentacją techniczną,
  • praca według wymagań jakości dotyczących spawania konstrukcji metalowych,
  • utrzymywanie porządku na miejscu pracy,
  • praca w systemie zmianowym od 6 do 14, od 14 do 22, od 22 do 6.

Oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • posiadanie uprawnień MAG 135,
  • posiadanie uprawnień TIG 141,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność rozróżniania spoin,
  • posiadanie uprawnień do obsługi palnika acetylenowo-tlenowego oraz suwnic z poziomu 0 (mile widziane),
  • techniczna kreatywność i innowacyjność w obszarze zajmowanego stanowiska,
  • posiadanie predyspozycji manualnych,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat, pierwsza umowa na okres próbny 2 - 3 miesiące,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • szkolenia,
  • łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK,
  • darmowy parking.

Benefity:

  • szeroki pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do karty sportowej i pakietu medycznego, dofinansowanie do urlopu pracownika i dzieci,
  • pikniki rodzinne,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • świadczenia na święta dla pracownika i dzieci.

Informacje o firmie H. CEGIELSKI - POZNAŃ S.A.:

H. CEGIELSKI - POZNAŃ S.A.
61-485 Poznań, 28 Czerwca 1956r. nr 223/229
+48 61 831 15 65
www.hcp.eu

Sprawdź szczegóły
Prostokąt wizytówki