Spawacz 135/136 - Wyspy Owcze

Torshavn lub Skala, Dania
do 16500 PLN
Umowa o pracę
Strona główna > Spawacz 135/136 - Wyspy Owcze

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych pracowników do pracy na Stoczni.

  • umowa o pracę;
  • 50 -70 godz/tydzień pracy;
  • 185dkk/godz/210dkk/nadgodz
  • netto 16500 pln + 12% dodatek wakacyjny -symulacja po odjęciu wszystkich kosztów i pracy 60h/tydzień;
  • dopłata do posiłków;
  • pokój 1-os, 1500dkk/m-c;
  • pełne wsparcie przy załatwieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Twoje obowiązki:

Naprawa i konserwacja jednostek pływających.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • bez nałogów; • dyspozycyjność/ zatrudnienie- marzec 2022
  • posiadanie aktualnego paszportu.

Informacje o firmie NorCrew:

NorCrew
Adres, Adres
+48 607 756 298

Norcrew to agencja tymczasowa z siedzibą na Wyspach Owczych, która zatrudnia profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników dla branży budowlanej i morskiej.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt oferty