Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej

Spawacz do pracy przy kontenerach

Niemcy / Hamburg
9380 - 18760 PLN
Umowa zlecenie
Strona główna > Spawacz do pracy przy kontenerach

Opis stanowiska:

Firma Kufiks HS Sp. z o.o. z siedzibą w Czerwionce – Leszczynach przy ulicy 3 Maja 64 (NIP: 642-318-50-10) podejmie legalną współpracę od zaraz na terenie Niemiec (Hamburg) w charakterze spawacz-ślusarz na podstawie umowy zlecenie.

  • W związku z każdorazowym dużym zainteresowaniem naszego ogłoszenia ceniąc obustronny czas prosimy o kontakt tylko osoby zdecydowane podjęciem współpracy.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na maila.

Twoje obowiązki:

  • Świadczone usługi polegają na naprawie kontenerów morskich.
  • Wynagrodzenie: 11,50 euro netto (na rękę) na godzinę w systemie akordowym.
  • Każda umowa zawierana jest na 12 miesięcy i potwierdzana przez ZUS drukiem A1 oraz kartą ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ.
  • Podstawa składek do ubezpieczenia ZUS 5.922 zł
  • Wymagana aktualna książeczka spawacza z uprawnieniami na MIG-MAG 135.
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
  • Posiadamy duże wieloletnie doświadczenie we współpracy z spawaczami – ślusarzami.

Zarobki kształtują się w zakresie 2000-4000 euro netto w zależności od wyrobionego akordu.

Oczekujemy:

Uczciwości oraz rzetelności

Informacje o firmie KUFIKS HS Sp. z o.o. Sp.K.:

Czerwionka – Leszczyny, ul. 3-go Maja 64, 44-230 Czewrionka-Leszczyny

Posiadamy duże wieloletnie doświadczenie we współpracy z spawaczami – ślusarzami.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt wizytówki