Praca dla spawacza rur w Finlandii

Kiuruvesi, Finlandia
od 9832 PLN
Umowa o pracę
od 9832 PLN
Strona główna > Praca dla spawacza rur w Finlandii

Opis stanowiska:

Glowo Polska Sp. z o.o. poszukuje dla pracodawcy fińskiego spawaczy rur metodą MIG/MAG.

Praca w Kiuruvesi przy spawaniu elementów wymienników ciepła.

Stawka od 18 euro brutto w zależności od doświadczenia

Bezpłatne zakwaterowanie,

Przelot na kontrakt i z kontraktu opłacony przez pracodawcę,

Na miejscu korzystanie ze służbowego samochodu

Fińska umowa o pracę

Praca na około 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Informacje dodatkowe

Na wyjazd należy zabrać własne buty robocze

Twoje obowiązki:

Spawanie rur metodą MIG/MAG

Oczekujemy:

Aktualne certyfikaty spawalnicze

Informacje o firmie Glowo Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

Glowo Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Inowrocław, Ul Solankowa 19/3a, 88-100 Inowroclaw
+358 40 631 8177
Prostokąt oferty