Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej

Spawacze 135,136 Monterzy - Wyspy Owcze

Wyspy Owcze, Dania
15500 - 18000 PLN
Umowa o pracę
Strona główna > Spawacze 135,136 Monterzy - Wyspy Owcze

Opis stanowiska:

Naprawa statków rybackich

Oferujemy:

  • umowa o pracę; zatrudnienie - marzec 2022;
  • min 50 godz/ tydz do 70 godz/ tydz;
  • 185dkk/godz/210dkk/nadgodz brutto (ok 15500-18000 pnl netto/m-c)+ 12% dod.wakacyjny
  • dopłata do posiłków;
  • pokój 1-os, 1500dkk/m-c;
  • bilety w cenie; • rotacja 8/2;
  • wsparcie przy załatwieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Proszę przesłać CV + scan Certyfikatu/ów na adres: work@norcrew.fo W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny – +48 607 756 298 (preferowane via whats"aap) lub +48 723386704

Twoje obowiązki:

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • bez nałogów;
  • dyspozycyjność/ zatrudnienie/ od zaraz;
  • posiadanie aktualnego paszportu.

Informacje o firmie NorCrew:

NorCrew
Adres, Adres
+48 607 756 298

Norcrew to agencja tymczasowa z siedzibą na Wyspach Owczych, która zatrudnia profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników dla branży budowlanej i morskiej.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt oferty