Praca spawacza! Stała praca na hali !

Warszawa/Węgrowo
3660 - 6853 PLN
Strona główna > Praca spawacza! Stała praca na hali !

Opis stanowiska:

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko spawacza!

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 5000 do 10000 zł w zależności od umiejętności oraz tempa pracy,

- Pracę długoterminową,

- Dobre warunki pracy z naciskiem na BHP,

- Ubrania robocze.

- Możliwość rozwoju.

- Możliwość uzyskania uprawnień spawalniczych,

- Szkolenia,

- Wsparcie inżynierów spawalnictwa,

- Stała praca na hali,

- Kompetentną obsługę administracyjną,

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna prób spawalniczych

Twoje obowiązki:

- Spawanie Migomatem / Mig/Mag

- Spawanie konstrukcji obiektów modułowych

- Przygotowywanie i obróbka materiału

- Utrzymywanie czystości,

- Wykonywanie spawania bazując na projekcie,

- Spawany materiał o grubości do 5 mm - stal czarna,

- Spawy czołowe i pachwinowe

Oczekujemy:

- Umiejętności czytania dokumentacji projektowej,

- Kultury osobistej,

- Sumienności i dokładność w wykonywaniu pracy,

- Uprawnienia będą mile widziane,

Informacje o firmie MODERTY SP. Z O.O.:

MODERTY SP. Z O.O.
Warszawa, Patriotów 220, 04-701 Warszawa
+48 515 320 640

Dynamicznie rozwijająca się firma projektowo-produkcyjna MODERTY SP. Z O.O.
specjalizująca się w budownictwie modułowym poszukuje pracownika na stanowisko spawacza. Jesteśmy młodą firmą rozwijającą swoje skrzydła na rynku budownictwa modułowego. Szukamy osób, które razem z całym zespołem są gotowe do podjęcia nowych wyzwań.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość