Spawacz MIG MAG Austria

Austria
10000 - 12000 PLN
Umowa o pracę
Austria
Strona główna > Spawacz MIG MAG Austria

Opis stanowiska:

Servus! Wysokie stawki godzinowe, diety dzienne, dodatkowo 13 i 14 pensja w roku, bliskość granicy, weekendy w domu. Tak pracuje się Austrii!

Obecnie poszukujemy na budowy w Austrii niemieckojęzycznych fachowców lub brygad w zawodzie:

Spawacz MIG MAG lub WIG

Wynagrodzenie:

  • stawka godzinowa brutto 15,34 EUR/h plus 1 EUR netto dodatku montażowego,
  • plus dieta dzienna 26,40 EUR netto,
  • dodatkowo proporcjonalnie 13 i 14 wynagrodzenie w roku (dodatek urlopowy i świąteczny),
  • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek.

Umowa i system pracy:

  • przed wyjazdem podpisywana jest austriacka umowa o pracę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem próbnym bezpośrednio z pracodawcą austriackim.
  • praca w systemie krótki / długi tydzień, w drugim tygodniu praca do czwartku. Możliwość zjazdu do kraju w każdy weekend,
  • dojazdy we własnym zakresie.

Zakwaterowanie:

  • mieszkanie organizuje klient austriacki. Dieta dzienna na nocleg wynosi 15 EUR netto.

Lokalizacja i termin:

  • realizujemy projekty w okolicach Wiednia, Linz, Salzburga i Graz,
  • przy spełnieniu warunków i dostępności ofert możliwość wyjazdu w każdą niedzielę.

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego, angielski niestety nie będzie wystarczający. W brygadzie minimum jedna osoba powinna komunikatywnie posługiwać się językiem niemieckim,
  • doświadczenie w pracach spawalniczych,
  • aktualne uprawnienia spawalnicze,
  • własny samochód na wyjazd do Austrii oraz dojazdy do miejsc pracy.

Masz więcej pytań, chętnie udzielimy Ci szczegółowych odpowiedzi

Agencja Pracy CLUB SILESIUS

45-057 Opole ul. Ozimska 7/4

nr certyfikatu 12098

Informacje o firmie Club Silesius Katarzyna Szajca:

Club Silesius Katarzyna Szajca
45-057 Opole, ul. Ozimska 7
600 875 905
www.clubsilesius.pl

Od 13 lat - nasza Agencja Pośrednictwa Pracy zaznacza swoją obecność na polskim rynku, specjalizując się w procesach rekrutacyjnych dla specjalistów z sektora budowniczego, metalurgicznego oraz elektrycznego, którzy szukają zatrudnienia w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Naszym priorytetem jest bezpośrednie łączenie kandydatów z renomowanymi pracodawcami zagranicznymi. Jesteśmy dumnie wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem KRAZ 12098, co potwierdza naszą legalność działania, zapewnia bezpieczeństwo współpracy i świadczy o przestrzeganiu najwyższych standardów branżowych.

Dodatkowo, korzystanie z naszych usług nie wiąże się z żadnymi opłatami. Nasze zaangażowanie w Twoją karierę jest kompleksowe – zaczynając od pierwszego kontaktu, aż po ostatni dzień pracy. Z nami przejdziesz przez cały proces zatrudnienia z profesjonalnym wsparciem na każdym kroku.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt oferty