Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej

Club Silesius Katarzyna Szajca

45-057 Opole, ul. Ozimska 7
Strona główna > Lista firm > Club Silesius Katarzyna Szajca

Oferty pracy Club Silesius Katarzyna Szajca

Sprawdź stanowiska

Od 13 lat - nasza Agencja Pośrednictwa Pracy zaznacza swoją obecność na polskim rynku, specjalizując się w procesach rekrutacyjnych dla specjalistów z sektora budowniczego, metalurgicznego oraz elektrycznego, którzy szukają zatrudnienia w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Naszym priorytetem jest bezpośrednie łączenie kandydatów z renomowanymi pracodawcami zagranicznymi. Jesteśmy dumnie wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem KRAZ 12098, co potwierdza naszą legalność działania, zapewnia bezpieczeństwo współpracy i świadczy o przestrzeganiu najwyższych standardów branżowych.

Dodatkowo, korzystanie z naszych usług nie wiąże się z żadnymi opłatami. Nasze zaangażowanie w Twoją karierę jest kompleksowe – zaczynając od pierwszego kontaktu, aż po ostatni dzień pracy. Z nami przejdziesz przez cały proces zatrudnienia z profesjonalnym wsparciem na każdym kroku.

Nasza oferta:

Działamy z pasją, wkładając w naszą pracę całe serce, abyś mógł czuć się pewnie i komfortowo, wiedząc, że Twoja kariera jest w dobrych rękach. Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia współpracy z nami!


Sprawdź ogłoszenia o pracę w Club Silesius Katarzyna Szajca:

Club Silesius Katarzyna Szajca
Club Silesius Katarzyna Szajca
Spawacz MIG MAG Austria
Austria
Opublikowana: 03.11.2023
Prostokąt księgowość