Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej

EU Workers

Wrocław, 52-416
Strona główna > Lista firm > EU Workers

Oferty pracy EU Workers

Sprawdź stanowiska

Od 2005 roku z powodzeniem działamy na rynku jako certyfikowany międzynarodowy dostawca usług


Grupa EU Workers świadczy usługi HR dla firm, które na rodzimych rynkach borykają się z brakami kadrowymi. Naszą podstawową działalnością jest zaopatrywanie rynku Europy Zachodniej w rzetelnych pracowników, których efektywnie pozyskujemy z polskiego rynku pracy.


Jesteśmy liderem w dziedzinie ogólnopolskich serwisów rekrutacyjnych, a nasze innowacyjne podejście w połączeniu z mobilnymi partnerami HR oraz wsparciem ogólnopolskich urzędów pracy, ośrodków szkoleniowych i uczelni pozwala nam dotrzeć do olbrzymiej puli ponad 5 000 000 wykwalifikowanych pracowników w Polsce.

Działając z pasją i zaangażowaniem, EU WORKERS zapewnia najwyższą jakość preselekcji. Nasz zespół rekruterów posiada nie tylko niezbędne narzędzia, ale także głęboką wiedzę i doświadczenie, by dokładnie ocenić oraz wybrać tych, którzy spełnią Twoje oczekiwania.

Nasze kryteria wyboru są opracowane w oparciu o znormalizowany proces, co jest gwarancją doskonałej jakości. Z EU WORKERS zyskujesz dostęp do kandydatów, którzy nie tylko odpowiadają Twoim wymaganiom, ale także pasują do Twojej unikalnej wizji. Razem budujemy sukces!

Nasza oferta:

Agencja EU Workers stawia na zaangażowanie w rekrutacji i specjalizuje się w tworzeniu zespołów doskonałych Spawaczy MAG/TIG. Nasza pasja do znalezienia najlepszych talentów w tej dziedzinie jest nieodłączną częścią naszego sukcesu.

Sprawdź ogłoszenia o pracę w EU Workers:

EU Workers
EU Workers
Spawacz TIG - Niemcy, Bawaria
Niemcy, Bawaria
Opublikowana: 07.08.2023
Prostokąt wizytówki