Spawacz na produkcji

Oława
5500 - 6500 PLN
Umowa zlecenie
Oława
Strona główna > Spawacz na produkcji

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta – producenta nowoczesnych systemów wydechowych do pojazdów w Godzikowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia spawalnicze
  • doświadczenie na stanowisku spawacza
  • umiejętność czytania rysunku technicznego zaangażowanie
  • dla cudzoziemców - znajomość j. polskiego
  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość nadgodzin

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez EWC Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wyścigowa 42, 53-012 Wrocław, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE.L. 119 z 4.5.2016 r.) – dalej RODO (GDPR). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.”­­

Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Prostokąt księgowość