TIG 141 Rury (Samozatrudnienie)

Rawicz
do 9000 PLN
Kontrakt B2B
Rawicz
do 9000 PLN
Strona główna > TIG 141 Rury (Samozatrudnienie)

Opis stanowiska:

Spawanie konstrukcji rurowych, zbiorników, krótcy, łamancy.

Spawanie konstrukcji z stali wysokowytrzymałościowych / ciśnieniowych

Informacje dodatkowe

Oferujemy:

- stawka 53-zł/g (umowa B2B) 9000zł

Kwota netto! Bez opłat dodatkowych (zus, podatek)

- współpracę na czas określony z możliwością przedłożenia

- praca na hali w b.dobrych warunkach,

- wysokiej klasy urządzenia spawalnicze ESAB.

Przed przystąpieniem do prac, wymagane wykonanie testów sprawdzających umiejętność spawania.

Kontakt adres e-mail

Preferowany kontakt telefoniczny: +48 608 609 151

w dni pracujące w godzinach od 10:00 do 16:00.

Twoje obowiązki:

Wykonywanie prac spawalniczych wg dokumentacji technicznej WPS/TIS.

Oczekujemy:

Umiejętność spawania złączy rur z pełnym przetopem.

Spawanie pod badania RTG.

Informacje o firmie Szelejewski Sp. z o.o.:

Szelejewski Sp. z o.o.
Rawicz, ul. Sarnowska 2/210, 63-900 Rawicz
+48 608 609 151

SZELEJEWSKI Sp. z o.o. świadczy od 15 lat usługi produkcyjne.

Współpracujemy z personelem spawalniczym na rożnych projektach.

Zapraszamy do współpracy na zasadach B2B ( samozatrudnienie)

Sprawdź szczegóły
Prostokąt oferty