Spawacz 141 TIG

Puchały/Janek Warszawa
48 - 50 PLN
Umowa o pracę
48 - 50 PLN
Strona główna > Spawacz 141 TIG

Opis stanowiska:

Spawacz

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat (jedna zmiana)
  • praca w ogrzewanej hali
  • wynagrodzenie rynkowe
  • ubezpieczenie medyczne
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez kontakt nowoczesnymi technologiami
  • Pełne wyposażenie w narzędzia pracy renomowanych firm
  • Regularne szkolenia

Twoje obowiązki:

Spawanie elementów technologii kotłowni kontenerowych

Oczekujemy:

  • uprawnienia jako spawacz - spawanie metodą TIG 141 rodzaj spoin doczołowe (BW) i pachwinowe (FW) + aktualny certyfikat

mile widziane:

  • spawanie łukowe elektrodą otuloną 111
  • spawanie metodą MAG 135/138 rodzaj spoin doczołowe (BW) i pachwinowe (FW) + aktualny certyfikat

Informacje o firmie Seloenergia Sp. z o.o.:

Seloenergia Sp. z o.o.
Puchały, ul. Sokołowska 4, 05-090 Puchały
+48 22 299 23 72

Selo Energia (Partner Atlas Copco) jest liderem na runku i oferuje swoim klientom wynajem kotłowni mobilnych i kontenerowych na bardzo korzystnych warunkach. Oprócz kotłowni proponujemy również wynajęcie wszelkiego niezbędnego osprzętu tak aby poskładać dowolną konfigurację poszukiwanej kotłowni. Dostarczamy naszym Klientom pożądane rozwiązania zarówno w przemyśle jak i energetyce. W związku z rozwojem firmy i odpowiedzią na duże zapotrzebowanie rynku od wielu lat produkujemy również w naszej nowoczesnej fabryce mobilne kotłownie. Nasze produkty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów w Polsce i za granicą.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość