Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej

Praca dla spawaczy na projektach w Europie Zachodniej!

Zielona Góra
14000 - 17000 PLN
Umowa zlecenie
Strona główna > Praca dla spawaczy na projektach w Europie Zachodniej!

Opis stanowiska:

Firma Nowima sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Spawacz MAG. Praca w Europie Zachodniej (Niemcy, Belgia, Holandia, Francja).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe zakwaterowanie
  • odzież roboczą
  • samochód firmowy

Dołącz do nas!
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Twoje obowiązki:

  • spawanie zgodnie z wytycznymi na projekcie

Oczekujemy:

  • uprawnienia spawalnicze
  • doświadczenie w wykonywanym zawodzie
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, sumienność, zaangażowanie w pracy
  • prawo jazdy kategorii B (opcjonalnie - nie jest to warunek konieczny)
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Informacje o firmie Nowima sp. z o.o.:

Nowima sp. z o.o.
67-100 Nowa Sól, Inżynierska 8
533131089

Nowima jest liderem w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanego personelu w Europie. Od 5 lat realizujemy różne projekty w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Szwecji i Francji. Bloki mieszkalne, magazyny i przedsiębiorstwa przemysłowe, stocznie, zakłady hutnicze i inne obiekty średniej i dużej wielkości – to wszystko wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość