SPAWACZ (metoda TIG)

Svidník
Svidník
Strona główna > SPAWACZ (metoda TIG)

Opis stanowiska:

 PRACA JEST NA SLOWACJI !
Adres Sovietskych hrdinov 460/114, 089 01 Svidník

Opis pracy:

  • spawanie metodą TIG części ze stali nierdzewnej według ustalonej procedury technologicznej,
  • zgodnie z dokumentacją rysunkową mierzy i montuje części,
  • zszywa złożone części, a następnie ponownie je mierzy,
  • spawy prawidłowo zmierzone i zszyte części ze stali nierdzewnej,
  • po spawaniu spawane części są przetarte lub oczyszczone z odprysków, po zakończeniu operacji spawaną część przesuwa się do kontroli międzyoperacyjnej,
  • wykorzystuje zestaw spawalniczy MIG VR 400D oraz zestaw spawalniczy TIG MW 3000,

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie na podstawie umowy
  • stabilne i obiecujące zatrudnienie
  • możliwość pracy na umowę o dzieło
  • zapewniony catering i zakwaterowanie (w razie potrzeby) na terenie firmy
  • nadpłata za przejazd (powyżej 20 km)
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Web: www.pss-svidnik.sk
tel.: +421 54 78 62 231
e mail: kariera@pss-svidnik.sk

Twoje obowiązki:

  • podstawowy kurs spawalniczy Z-T3 lub certyfikat wg STN EN ISO 9606-1 (141)
  • znajomość czytania rysunków technicznych
  • Kandydaci z wykształceniem: wykształcenie techniczne

Oczekujemy:

  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • niezawodność
  • niezależność

Informacje o firmie PSS SVIDNÍK, a. s.:

Svidník, Sovietskych hrdinov 460/114, 089 01 Svidník
+421 54 78 62 231
www.pss-svidnik.sk

Firma PSS SVIDNÍK, a.s. jest producentem maszyn do przetwórstwa mięsa i browarów we wschodniej Słowacji. Od ponad pół wieku działa na słowackim i światowym rynku i eksportuje swoje produkty do ponad 60 krajów na całym świecie.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt księgowość